Genel

1.GÜN: İSTANBUL / ST.PETERSBURG

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından St.Petersburg’a hareket. St. Petersburg’a varışı takiben pasaport işlemleri ve rehberimizle buluşma. Yapılacak olan panoramik şehir turunda dünyanın en ünlü mimar ve sanatçılarının en güzel örneklerinin sergilendiği caddeleri ve şehrin tarihi ve turistik yerlerini görme imkanı yakalayacağız. Ünlü yazarların kitaplarında işlenen ünlü Nevsky Prospect, Eski Liman Fenerleri, Darphane, Saat Kulesi, Deli Petro’ nun Heykeli, Kışlık Saray, Saray Meydanı, Amirallik Binası ve Avrora Zırhlısı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Serbest zaman ve konaklama St. Petersburg’daki otelimizde. Tur sonunda arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Rus Gecesi turuna katılabilirsiniz. St.Petersburg’un en güzel restoranlarından Troika Restoran’da akşam yemeği ve muhteşem dans şovları izleyeme fırsatını kaçırmamalısınız.

Rus Gecesi Turu: 85€

2.GÜN: ST.PETERSBURG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Hermitaj ve Peterhoff turuna katılabilirsiniz. Neva Nehrinin yanında bulunup Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından, Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitaj Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na da girmiştir. Öğleden sonra Peterhoff turumuza devam ediyoruz. Bu turumuzda Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık sarayı görme imkanı bulacağız. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir.

Hermitaj Turu: 50€ kişi başı

Peterhoff Turu: 60€ kişi başı

3.GÜN: ST.PETERSBURG

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kanal gezisi, Puşkin Çar Kasabası ve Peter & Paul turlarına katılabilirler. Kanal turumuzda rehberimiz eşliğinde St. Petersburg’u bir de kanallardan görerek, Neva Nehri’ne kadar uzanıyoruz. Tur bitiminde Puşkin Çar Kasabası turumuz için devam edeceğiz. 18. yy’da Katerina tarafından inşa ettirilen ve Çar Kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi, 600 hektarlık bir alanı kaplayan bu kasabanın ana binası Katerina Sarayı’dır. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilemiyor. Çarlık dönemi aristokrasinin çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Turumuzun bitiminde dileyen misafirlerimiz ile Peter & Paul turumuza devam edeceğiz. Petro tarafından 1700’lü yıllarda St. Petersburg’da inşa ettirilen ilk yapı görülmeye değer bir görkeme sahip. Neva Nehri üzerinde kurulan kaledeki katedral ve içerisinde bulunan Romanov Hanedanları’nın mezarları birçok turisti buraya çekiyor. Şehrin en yüksek binası olan katedralin üstündeki melek, şehrin bir anlamda simgesi haline gelmiş durumda. Dostoyevski, Troçki ve Lenin’in kardeşi Aleksandre’ın da kaldığı ünlü kale zindanları yıllar içinde daha birçok ünlüyü ağırlamış.

Kanal Turu:30€ kişi başı

Puşkin Çar Kasabası50€ kişi başı

Peter&Paul Turu:40€ kişi başı

4.GÜN: ST.PETERSBURG / MOSKOVA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve havaalanına transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Moskova’ya uçuyoruz. Varışın ardından özel aracımızla panoramik Moskova şehir turuna başlıyoruz. panoramik Moskova şehir turunda göreceğimiz yerler arasında Siyasi ve toplumsal çalkantılara sahne olmuş tarihi merkez Kızıl Meydan, burada yer alan soğan şeklindeki çok renkli kubbesi ile ilginç St. Basil Katedrali, Kremlin Sarayı, Bolşoy Tiyatrosu, Tverskaya Caddesi, Gorki Parkı, Novadieviçe Manastrı, Kuğu Gölü, Luzniki Stadyumu, Lenin Tepesi ve son olarak Moskova Üniversitesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Moskova Metrosu &Arbat & Nazım Hikmet’in Mezarı turumuza katılabilirler. Stalin tarafından 1931’de başlatılan Moskova Metrosu, günümüzde büyüklük bakımından New York, Paris veya Londra metroları ile karşılaştırılsa da iç mimari ve dekorasyon bakımından dünyanın en güzel metrosu olduğu herkes tarafından kabul edilmektedir. Moskova’nın ortasından geçen Arbat Sokağı, bu şehre yolu düşen herkesin en azından bir kere uğradığı, bir ucundan diğer ucuna kadar zevkle yürüdüğü, trafiğe kapalı bir yoldur. Burada mağazaların rengarenk vitrinlerini gezebilir, Rus ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerini tadabilir, Paris’i aratmayan şık kafelerde oturabilir ve en keyiflisi de bir banka oturup kendilerini hayatın akışına kaptırmış Rusları seyredebilirsiniz. Moskova hatırası edinmek istiyorsanız bu sokak en doğru yerdir. Turumuzun ardından havalimanına transfer oluyoruz. Konaklama Moskova’da otelimizde.

Moskova Metrosu & Arbat & Nazım Hikmet’in Mezarı Turu 35 € Kişibaşı

5.GÜN: MOSKOVA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kremlin Turumuza katılabilirler. Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’in de çalışma ofisinin bulunduğu Kremlin, 14. Yüzyıdan beri Moskova’nın en önemli kilisesi olarak kabul edilen Meryem Ana’nın Göğe Yükselişi Katedralini ve dünyanın en büyük çanını da içinde barındırmakta. Turumuzun ardından serbest zaman, Arzu eden konuklarımız ünlü Godunov Restaurantta ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Canlı müzik eşliğinde Rus dans gösterisi turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Kremlin Sarayı Turu: 50 € kişibaşı

Godunov Turu: 80 € kişibaşı

6.GÜN: MOSKOVA / İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımıza ekstra olarak düzenlenecek Borodino Panorama Müzesi turuna katılabilirler . Borodino Panorama Müzesi’nde de Fransız ve Rus ordularının 1812 yılında karşılaştığı Borodino Ovası’nda gerçekleşen ve elli binden fazla insanın ölümüne neden olan bu savaşın 115mt. uzunluğunda ve 15 mt. yüksekliğinde devasa bir tablo üzerindeki 3 boyutlu görünümünü izlerken bir an kendinizi savaşın içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Tur bitimi Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Ardından İstanbul’a hareket ve rahat bir yolculuğun ardından İstanbul’a varış .Turumuzun sonu.

Borodino Panorama Müzesi turu : 40 € kişibaşı

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul – St.Petersburg’a gidiş ve Moskova’dan İstanbul – dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • St.Petersburg’da seçilen kategori otelde 3 gece konaklamalar
 • Moskova’da seçilen kategori otelde 2 gece konaklamalar
 • Sabah Kahvaltıları,
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
 • Panoramik St.Petersburg şehir turu,
 • Panoramik Moskova şehir turu,
 • Moskova – St.Petersburg arası uçak bileti
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sağlık Sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının %10’u kapsam dışındadır.)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
 • Şahsi harcamalar, ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler
 • Programda açıkça belirtilmeyen hizmetler

OTEL BİLGİLERİ

St.Petersburg Park Inn Pulkovskaya Hotel 4* vb.

Moskova Holiday Inn Suchevsky Hotel 4* vb.

ÖNEMLİ NOTLAR

*Satın alınan tur Bin-Rota organizasyonu olup,diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

*Sayfalarında veya kabında yırtıklar veya aşınma olan pasaport sahibi misafirlerimizin Rusya’ya girişinde sorunlar yaşanmaktadır. Bu şekilde deformasyona uğramış pasaportların yeni pasaportlarla değiştirilmesi önemle tavsiye edilir.

*80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.

*Tur fiyatlarimiza yurt dişi çikiş harç bedeli ( 15 tl ) dahil değildir. Çikiş harcinin yolcular tarafindan ödenmesi gerekmektedir.

*Havayolu ücret artişlari fiyatlarimiza yansiyacaktir.

*Havayolu dolayisi ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamiz sorumlu değildir.

*Tur dönüş tarihi esas alinmak şartiyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olmasi gerekmektedir.

*3.kisi katlanır portatif yatak.

*Kesin otel ve havayolu bilgisi tur kalkis tarihinden 1 hafta once bildirilecektir.

*Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.

indir

 

 

Edfa Turizm, Setur Yetkili Acentesidir.

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 02-07 Şubat 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 15-20 Mart 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 12-17 Nisan 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 19-24 Temmuz 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 25-30 Temmuz 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 26-31 Temmuz 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 01-06 Ağustos 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 16-21 Ağustos 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 23-28 Ağustos 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

 

EKONOMİK St. Petersburg(3) Moskova(2) / 30 Ağustos-04 Eylül 2016
Oda Tipi
Tek Kişilik Oda
İki Kişilik Oda Kişi Başı
1.Çocuk 0-2 Yaş
1.Çocuk 2-11 Yaş
Kişi Başı Fiyat
749,00 EUR
599,00 EUR
200,00 EUR
579,00 EUR
599,00 EUR
Taksit Bilgisi İçin Tıklayınız
Sizi Arayalım
Gidiş Tarihleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar THY kontuarı önünde saat 08:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘da St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 15:25’te St. Petersburg’a varış.

Dönüş Tarihleri

THY’nin TK 418 sayılı tarifeli uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket ve saat 18:50’de İstanbul’a varış .

Kalkış Noktaları

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş

Mevcut kalkışlar

Maalesef şuan bu turda müsait yer bulunmamaktadır.

En Yakın Müsait Yer ve Fiyat İçin Biz Sizi Arayalım


Üzgünüz, bir yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?