Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

En Yakın Müsait Yer ve Fiyat İçin Biz Sizi Arayalım


Türkiye'nin başkenti?

General

Dünyanın en iyi doğa merkezleri arasında yer alan Uzungöl, ilginç coğrafyasının yanı sıra mimarisi ve yetiştirdiği ürünlerle de dikkat çekiyor. Ender rastlanan mimarisi ve meşhur köy kahvaltısıyla popülerlik kazanmış olan Uzungöl, benzeri bulunmaz tatil beldelerinden biridir. Tarihe ilgi duyuyor, sessizlikten hoşlanıyorsanız bir de doğa diyorsanız, Uzungöl tam size göre bir yer!

Uzungöl, Trabzon’a 90km, Trabzon Hava Limanına ise 85km uzaklıktadır.

 

 

Check-in time

14:00

Check-out time

12:00

Cancellation / Prepayment

İptal ve ön ödeme koşulları oda tipine göre farklılık gösterir.

Children and extra beds

Otel her yaştan çocuklara açıktır. Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa bir adet 6 yaşından küçük çocuk ücretsiz konaklayabilir. İlave yatakta bir adet büyük çocuk veya yetişkin için kişi başı gecelik EUR 20 ücret uygulanır. Bir odadaki ilave yatak kapasitesi 1 (azami). Odada bebek karyolası için yer yoktur. İlave masraflar otomatik olarak toplam ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında ayrı olarak ödenmelidir.

Pets

Evcil hayvan giremez.

Accepted credit cards

Visa/ Master Cards

Internet

Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Parking

Otelde ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

We are sorry, there are no reviews yet for this accommodation.

Uzungöl

Uzungöl

Sports and nature

Sports and natureHer mevsimin tadına doyum olmaz güzellikler getirdiği Uzungöl, kış mevsiminde büründüğü beyaz örtüsü ile misafirlerini tadına doyulmaz günler yaşatıyor. Yılın ortalama 5 ayını karla kaplı olarak geçiren Uzungöl, son zamanlarda kayak ve kış sporu sevenlerin de dikkatini çekmektedir. Kaçkar dağlarında yapılan “Heliski” Uzungöl çevresinde de talep gören bir kış sporu haline gelmiştir.Uzungöl'de aynı zamanda olta balıkçılığı, kamp, tırmanışı gibi aktiviteler de yapabilecekleriniz arasında.

Culture and history info

Culture and history infoUzungöl, sık ormanları ve doğal güzelliği ile iç ve dış turistleri cezbetmektedir. Adını kıyısında bulunduğu gölden alır. Bu göl yamaçlardan düşen kayaların, Haldizen deresinin önünü kapatmasıyla oluşmuştur.
Read more