General

GÜRCİSTAN-BAKURIANI KAYAK TURU

(3 Gece 5 Gün – 4 Gece 6 Gün)

 

1.Gün             Trabzon – Batum – Bakuriani

Trabzon havaalanında buluşup, Edfa turizm özel araçları saat 19:00 da hareket ile Batum’a doğru yolculuğumuz başlıyor. Sarp Sınır kapısında ki gümrük işlemlerinin ardından Batum şehir merkezinde kısa bir mola verdikten sonra yolculuğumuz gece devam edecek.

2.Gün             Bakuriani

Sabah varışımızın ardından günü kayak, snowboard yaparak veya kişisel aktiviteleriniz ile değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeği ve Geceleme otelinizde.

3.Gün             Bakuriani

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltınızın ardından, günü kayak, snowboard yaparak veya kişisel aktiviteleriniz ile değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeği ve Geceleme otelinizde.

4.Gün             Bakuriani

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltınızın ardından, günü kayak, snowboard yaparak veya kişisel aktiviteleriniz ile değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeği ve Geceleme otelinizde 

5.Gün             Bakuriani – Borjomi – Kutaisi – Batum –Trabzon

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltınızın ardından, kısa bir serbest zaman sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Borjomi’de panoramik şehir turumuz olacak.  Sonraki durağımız Gürcistan’ın tarihi şehri Kutaisi olacak. Bagrati Katedrali ziyareti ve tarihi kent gezimizin ardından Batum’a hareket ediyoruz. Bulvar, Tiyatro Meydanı, Avrupa Meydanı ve Piazza Meydanı gezeceğimiz yerler arasında. Limanda bulunan Ali&Nino sevgi heykeli ziyaretimizin ardından Türkiye’ye dönüş yapıyoruz.

  • Lüks araçlarla ulaşım
  • 3 ve 4* Otellerde 3 Gece Konaklama
  • Otellerde Alınacak Kahvaltı ve Akşam Yemekleri
  • Türkçe rehberlik Hizmetleri
  • Kayak Kiralama, Lokanta vb noktalarda geçerli %15 Acente indirimi
  • Yurt Dışı Çıkış Harcı
  • Seyahat Sigortası

Available departures

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

En Yakın Müsait Yer ve Fiyat İçin Biz Sizi Arayalım


We are sorry, there are no reviews yet for this tour.