General

YILBAŞI ÖZEL

TİFLİS TURU

30 Aralık – 01 Ocak

ERKEN REZERVASYONDA 200 TL İNDİRİM!!!

(6 ARALIK 2019 TARİHİNE KADAR)

 

1.Gün: 30 Aralık Pazartesi

Marjanashvili – Özgürlük Meydanı – Mtatsminda Tepesi – GÜRCÜ GECESİ

Rize’den sabah saat 07.30 da hareketle Sarp Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Gümrük geçiş işlemlerinin ardından vereceğimiz kısa molalarla Batum, Kutaisi şehirleri üzerinden Gori’ye ulaşıyor ve tesislerde yemek ve ihtiyaç için yaklaşık yarım saatlik bir molamız oluyor. Molamız sonrasında Tiflis’e ulaşıyoruz. Otelimize yerleşip kısa bir dinlenme sonrasında yeni yıl için tamamen süslenmiş şehri panoramik olarak gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız ünlü Marjanashvili Caddesi olacak. Ardından şehri kuşbakışı görebileceğimiz Mtatsminda Tepesine çıkarak kısa bir gezinti yapacağız. Hatıra fotoğraflarımızı çektirdikten sonra geri dönüşte Funiküler hattını kullanarak farklı bir deneyim yaşıyoruz. Sonraki durağımız Gürcistan’ın sembol meydanı olan Özgürlük Meydanı. Burada kısa bir serbest zaman ve fotoğraf molamız olacak. Akşam yemeğimiz için Kura Nehri kıyısında nezih restorana gidiyoruz, yemeğimizi canlı müzik ve Gürcü halk oyunları gösterileri eşliğinde alıyoruz. Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz Tiflis sokaklarında vakit geçirebilir.

Öğle Yemeği: Gori Dinlenme tesisi veya rehberimizin belirlediği uygun bir yer

Akşam Yemeği: Kalanda (Gürcü halk dansları, eğlence eşliğinde-ücrete dahil)

Konaklama: Tiflis 4* Otel Konaklama

Yaklaşık Gidilecek Edilecek Mesafe: 590 km

 

2.Gün: 31 Aralık Salı

Sameba Katedrali – Osmanlı Hamamları – Cuma Camii – Rustaveli – Barış Köprüsü – Nari Kale – Vernisaj Pazarı – Metro – YENİ YIL KUTLAMALARI 
Sabah kahvaltımızın ardından Gürcistan’ın ve bölgenin en büyük ve görkemiyle ünlü Sameba Katedralini ziyaret ediyoruz. Ardından rehberimizin önderliğinde sırasıyla eski Osmanlı Kükürt Hamamları, Cuma Camiini ünlü Barış köprüsünü geziyor, Nari Kalesi ve Gürcistan’ın anası heykelini görmek üzere teleferikle Tiflis’e hâkim olan tepeye çıkıyoruz. Burada hatıra fotoğraflarımızı çekip, bir süre şehir manzarasını seyredeceğiz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından Rustaveli Bulvarı, Antikacılar Pazarı, Vernisaj Pazarını da gezip alacağımız hediyelik eşyalardan sonra Tiflis Metrosunda kısa bir seyahat yapacağız. Akşam yemeği ve belediyenin hazırladığı yılbaşı sokak kutlamalarına katılmak için serbest olarak vaktimizi değerlendiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin eşliğinde kutlamalara eşlik edebilecek.

Öğle Yemeği: Tiflis – Ekstra (New Ankara Restoran)

Akşam Yemeği:  Ekstra

Konaklama: Tiflis 4* Otel Konaklama

Yaklaşık Gidilecek Edilecek Mesafe: 90 km

 

3.Gün: 01 Ocak Çarşamba

Mtskheta – Jvari Manastırı – Svestitskhoveli Manastırı
Geç saatte alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Bugün ilk durağımız, Gürcistan’ın tarihi başkentlerinden biri olan Tiflis’e yarım saat mesafedeki Mtskheta şehri olacak. Tarih kokan ve kültürel özelliğini günümüze kadar korumayı başaran tarihi çarşıda yerel halkın sattığı Gürcü kültürünü yansıtan birçok hediyelik eşya alma imkânımız oluyor. Ardından Unesco dünya mirası listesinde yer alan 11.yy eseri Svestitskhoveli Manastırını ziyaret ediyoruz. Mtskheta gezimizin ardından Kutaisi şehrine hareket ediyor, yemek molamızın ardından Batum’a ulaşıyoruz. Bulvarda serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuz başlıyor. Gümrük işlemleri sonrasında Hopa, Rize ve Trabzon’a hareket ediyoruz.

Öğle Yemeği: (rehberimizin belirlediği uygun bir yer)

Yaklaşık Gidilecek Edilecek Mesafe: 590 km

 

İki Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat: 1200 TL

Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat: 1150 TL

Tek kişi Konaklama Farkı: 250 TL

07-11 Yaş Çocuk Ücreti: 850 TL (her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)

** Son Model Araçla Ulaşım

** 2 Gece Tiflis’te 4* Otelde Konaklama

** Otelde Alınacak 2 Sabah Kahvaltısı

** 1 Akşam Yemeği – Gürcü Gecesi Eşliğinde Eğlence

** Gezimiz Boyunca Rehberlik Hizmetleri

** Yurt Dışı Çıkış Harcı(50TL)

** Türsab Seyahat Sigortası

** Aracımızın İçerisinde İkramlar

Available departures

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

En Yakın Müsait Yer ve Fiyat İçin Biz Sizi Arayalım


Türkiye'nin başkenti?

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.